Cosmegram instalif krem Ürün Görseli

Cilt Bakımı İle Genç Kalmanın Sırrı

“Hayat, bazen istiridye ve şampanya olmayacak kadar kısa.”

Christie Brinkley, sarışın Aqua Net’in verdiği saç, üç kez Sports Illustrated kapak layık gövdesi ve mevcut modelin ördek yüzünü utanç verici kılacak bir gülümseme ile 80’lerin sonundaki plajda bebek süpermodeldir . Ve bugün, 61 yaşında ve dört yılı aşkın bir kariyeri boyunca (ve o kadar da yıllarca güneşin altında) Kaliforniya poster kızı, hiç olmadığı kadar şaşırtıcı bir şaka gibi görünüyor.

Brinkley’nin yaşlanmayan ışıltısını ve bulaşıcı biçimde canlandırıcı tavrını şahsen gösterebiliriz , zira bugün, HSN’de hizmete giren yeni cilt bakımı çizgisini, Christie Brinkley Otantik Cilt Bakımı’nı tartışmak üzere üç, vegan ve eylemci annesiyle biraz vakit geçirmek zorundayız . Burada, erkeklerden daha iyi cilt sahibi olmaya nasıl başladığını, yaşlanma konusundaki görüşlerini ve neden yorum bölümünü hiç okumamış olmanız gerektiğini anlatan çok yönlü bir ruhla sohbet ediyoruz.

Neden cilt bakımına girmeye karar verdin?

Eh, biliyorsun, “İstediğini bulamazsan yarat” yazan bir ifade var.

Eksiltilme konusunda çok büyük bir savunucusunuz ve günlük eksfolatatörünüz, hattınızdaki kahraman ürünlerinden biri. Bana bunu anlat. Bulamadığın bir şey miydi?

Kariyerimin başında, erkeklerin her zaman kadınlardan beş yaş daha genç oldukları hakkında bir makale okudum çünkü tıraş ediyorlardı. Tıraştan kaynaklanan günlük pul pul dökülmelerin onlara hızlı hücre döngüsü ve cildini parlak tutması ve harika görünmesi anlamına geldiğini belirtti. Ben de düşündüm ki, bu avantaja sahip olmalarına sadece izin vereceğim. Bu yüzden sağlıklı gıda mağazasına gittim-annem orijinal sağlıklı fındıktı -bir folksiyone var. O zamanlar, 40 yıl önce, soyulayıcılar sokaktan çakıl alıp yüzünüze sürtünmek gibiydi. Ama ilerledim ve bunu yaptım ve pul pul dökülme, pul pul dökme ve pul pul dökmeye başladım. Dolayısıyla, günlük olarak kullanılabilecek mükemmel bir exfolaitor kullanmak istedim, çünkü mağazalardaki çoğu kişinin her iki günde bir kullanılması gerekiyordu, ancak her geçen gün bu hissi almak istiyorum.

Eksiltileme dışında çizgiyi oluştururken size en önemli şey neydi?

Vejetaryen olmak ve bir ömür boyu vejetaryen olmak için sağlıkla ilgili çok şey okudum ve sirkadyen ritimlerle çok ilgilendim. Vücudumuz, gece koştururken gece uyurken farklı şeyler yapıyor ve cilt bakımının bununla çalışmasını istemiştim. Uyku çevriminden tam olarak yararlanmak istedim, çünkü hiçbir şey için güzellik uykusu demiyorlar. Aynı zamanda çevresel bir vicdana sahip olmak ve her şeyin çevreyle dost ambalajda teslim edildiğinden emin olmak istedim. Cam şişeler en iyisidir çünkü geri kum haline dönerler.

Annenizin “orijinal sağlıklı fıstık” olduğunu söyledin. Ondan ne öğrendin?

Annem hep benim en büyük öğretmenim, ilham kaynağım ve rol modelimdi. Annem sadece en şaşırtıcı insandı. O, her geçen gün dolaştığı için sanki can atıyor gibiydi. Bir vejetaryen olduğum anda, bir vejetaryen oldu.

Önce sen mi yaptın? Bu harika.

Evet, önce ben yaptım. Aslında yaklaşık 13 yaşındayken komidin okudum bir kitabı esin kaynağı oldu. Norman Mailer kitabı [ Miami ve Siege of Chicago ] idi ve Chicago’daki kesimhanelerin çok güzel bir manzarasına sahipti. Bu yüzden okudum ve “Hayvanları seviyorum, bu sistemin bir parçası olmak istemiyorum” dedim.

Ne zaman vegan oldun?

Fukushima’dan sonra [2011]. Kariyerimin başında birkaç yıldır vegandım ve o zamanlar benim için çok zor oldu, çünkü dünyadaki her yerdeydim. Bazen yiyecek getirecekleri yer olurdum ve bütün gün yemedim ve balık ya da karides olurdu ve eğer yemediysem bir şey olmazdı. “Ben ağırlıklı olarak sahil yerlerinde görünüyorum, biraz balık olması doğal görünüyor, yerli halkın yemekleri” diye düşünmeye başladım. Ben de bunu yapmam gerektiğini düşündüm. Ancak, Fukuşima ve Körfez’deki BP’den beri, arada sırada bulunan istiridye dışında balık yemiyorum.

Savurganın bu mu?

Hayat bazen istiridye ve şampanya olmayacak kadar kısa.

Kırışıklıklar hakkında endişelenmeye başlayan ve yaşlanmaya başlayan kadınlara ve belirli bir şekilde görünmesi için tüm baskılara ne gibi tavsiyeler verirsiniz?

Her şeyden önce, kadınların baskıyı belli bir şekilde hissetmemelerini diliyorum. Keşke büyük hissetme vurgusunu yapsınlar. Harika hissettiğinizde, güzel bir enerjiye dönüşen belirli bir enerjiyi yayarsınız. Standart güzelliğinize sahip olup olmamanız umurumda değil, onunla gelen X faktörü budur ve bunun temelinde iyi bir sağlıktır.

Kabul.

Diğer şeyler için bunun için yapabileceğiniz çok şey var. Cilt bakımı sistemimi kullanabilirsin, bir dermatologa gidebilir ve sorunlarınıza cevap verebilirler. Sizi rahatsız eden bir şey hakkında endişelenmenize gerek yok. Endişelenmeniz gereken şey, sağlığınızdır ve enerjinizi bedeninizde sağlıklı tutmaktır. Bu senin en büyük mülkün.

Bunu nasıl yaptın?

Sağlıklı bir diyetle başlayarak beslenme, kendi refahınıza ve tabii ki egzersiz ve tavrınıza katkıda bulunmanın muhteşem bir yoludur. Gerçekten olumlu bir tutum benimsemek hayatınıza yıllar katmak, merdiveninize bir ilkbahar, gözünüze bir ışıltı ve hepsini eklemek için harikalar yaratabilir.

Bu çok iyi bir tavsiye. Eminim bunu üç çocuğunuza da iletirsiniz. En küçük kızı Sailor 16 yaşındadır ve modellemeye başlamıştır. Ona tavsiyede bulunuyor musun?

Evet, tabii ki temel bilgiler: zamanında göster, herkesi ver, eğlen ve ona iyi bir tutum takın ve çalışmaya hazır olun. Bence temelleri bunlar … Ayrıca, bir makalede hiç bahsetmediysen ve çevrimiçi olarak okursan ona son sözü asla kaydırmayacağını söyledim.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KONULAR

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )