Cosmegram instalif krem Ürün Görseli

Cosmegram instalift krem nasıl kullanılır?

Cosmegram instalift nasıl kullanılır?

Cosmegram instalift siparişiniz sizlere ulaştıktan sonra hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Cosmegram instalift kadınlara özel bir kremdir. Kremi kullanmaya başlamadan önce ürünün kullanımı ile ilgili ürün kutusunda bulunan talimatları dikkatli bir şekilde okumanız gerekmektedir sonrasında ise talimatlara uyarak Cosmegram instalift kremini kullanmaya başlayabilirsiniz. Cosmegram instalift krem kullanım şu şekildedir.

cosmegram-instalift-kullanimi

  • Cosmegram instalift kremi cildinize uygulamadan önce cildinizin temiz ve arındırılmış olduğuna emin olunuz.
  • Cildinizi güzel bir şekilde temizleyip kirlerden arındırdıktan sonra Cosmegram instalift kremi uygulamak istediğiniz bölgelere uyguluyorsunuz ve cildinize hafif bir şekilde masaj yaparak ovuyorsunuz.
  • Masaj ile yayma işleminin ardından ortalama 90 saniye kadar Cosmegram instalift kremi cildinizde tutuyorsunuz ve kurumasını bekliyorsunuz. Uygulamanın ardından cildinize el sürmemeniz sizin için daha iyi olacaktır.
  • Cosmegram instalift krem cildinizde kuruduktan sonra üzerine fondöten gibi makyaj malzemelerini rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

 

Cosmegram instalift kremini cildinize uygulamak işte bu kadar basit. Ürün hakkında ki diğer merak ettiğiniz soruları müşteri temsilcilerimize sorarak cevap alabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KONULAR

YORUM GÖNDER

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

YORUMLAR (0 )