Cosmegram instalif krem Ürün Görseli

Pürüzsüz Bir Cilt İçin Instalift Nedir?

Pürüzsüz Bir Cilt İçin Instalift

Nedir?

                Özellikle yüz bölgesindeki kırışıklıklar ve göz altı torbaları, yaşlanmanın etkileri ile birlikte gelen ve kadınların korkulu rüyası olan cilt problemleridir. Bu problemlere maruz kalmamak için birçok kadın ameliyat olmayı dahi göze almaktadır. Gelişen bilim ve teknoloji sayesinde artık kırışıklıklardan kurtulmak çok kolay. Etkili bir şekilde anında kırışıklıkları gideren CosmegramInstalift Krem, oldukça etkili bir üründür. Saniyeler içerisinde kırışıklıkları doldurur ve pürüzsüz bir görünüm kazandırır. Bu sayede dışarı çıkarken zahmetsizce kırışıklıklarınızı saklayabilirsiniz. Tüm dünyada milyonlarca kullanıcı olan bu ürün Türkiye’de de birçok kadının favorisi haline gelmiştir.

Nasıl Kullanılır?

                Kullanım açısından oldukça pratik olanCosmegramInstalift Kremharicen kullanılmaktadır. Yüzünüzdeki kırışıklıkları saklamak istediğiniz her an kullanabilirsiniz. Bölgesel uygulamaya müsaittir. Öncelikle uygulamak istediğiniz bölgeyi güzelce temizleyin. Sonrasında parmağınızın ucuna az miktarda krem alın ve dilediğiniz bölgeye ince bir tabaka halinde yayarak uygulayın. Bir kere uygulama yaptığınız bölgeye ikinci kez krem sürmeyin. 90 saniye uygulama yaptığınız bölgeyi kıpırdatmadan bekleyin. Yapmanız gerekenler sadece bu kadar. Dilerseniz krem kuruduktan sonra fondöten uygulayabilirsiniz.

İçerik

                Tamamen bitkisel içeriğe sahiptir. İçeriğinde hiçbir kimyasal veya sentetik malzemeye yer verilmemiştir. Tüm dünyada satışının yapıldığı ülkelerden gerekli izinleri alınmıştır. Uzmanlar tarafından dengeli ve hassas bir şekilde hazırlanmış bir formüle sahiptir. Gönül rahatlığıyla her yaştan kadın tarafından kullanılabilir. Yan etkisi bulunmamaktadır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KONULAR

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )